Автомобільні перевезення

Автомобільні перевезення – один із найпоширеніших видів доставки вантажів як у місцевому, так і в міжнародному сполученні. Автоперевезення найбільше підходять для роботи всередині країни, з країнами Європи, СНД та Близького Сходу. Понад 70% вантажів між Україною та ЄС перевозяться автомобільним транспортом.

Компанія «Марін Контейнер Сервіс» забезпечує доставку вантажів автотранспортом у всі населені пункти нашої країни та країн ближнього і далекого зарубіжжя. Партнерство із провідними компаніями-перевізниками дозволяє нам завжди запропонувати клієнту надійний сервіс, у т.ч. перевезення спеціальним автотранспортом, негабаритних чи небезпечних вантажів.

Як оптимально підібрати транспортний засіб, чи доцільно здійснювати перевантаження чи отруювати вантаж разом із контейнером, як забезпечити доставку Вашого вантажу на склад цілим та неушкодженим? Всі ці та інші питання Ви зможете вирішити за допомогою наших фахівців.

Ми виконуємо такі послуги:

  • доставка вантажів по всіх містах України;
  • доставка різних видів вантажу автомобільним транспортом з/в будь-яку точку Європи та Азії, у тому числі негабаритних та небезпечних вантажів;
  • доставка малих партій вантажів у складі збірних;
  • оформлення всіх товаросупровідних документів, необхідних для внутрішніх та міжнародних перевезень;
  • страхування вантажів;
  • охорона вантажу, що транспортується;
  • цілодобовий моніторинг руху вантажу.

Протягом усього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу по дорозі, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність та оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу, заплановані дати завантаження, відправлення та прибуття до пункту призначення.